381
http://forchurch.info/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/35/cropped-1609267970.jpeg

Зовнішня місія

Бізнес-інформація

Кількість місіонерів: 42
Охоплено країн: 20

Постійна місіонерська присутність за кордоном є у Південній Америці (Бразилія), в Азії (Казахстан, Таджикистан, Киргизія, Кавказ, Індія, Китай, Камбоджа, Папуа-Нова Гвінея), в Африці (Уганда та Єгипет), у Європі (Португалія, Італія, Польща, Хорватія, Чехія, Іспанія, Франція, Естонія). Щорічно здійснюються короткострокові місіонерські поїздки до більшості країн, в яких працюють наші місіонери на постійній основі. Нові проекти, які хочемо реалізувати ближчим часом, це місіонерська присутність у Словаччині та Непалі.

Сьогодні 42 місіонери з наших помісних церков служать на постійній основі у 20-ти країнах. Цього року до сорока осіб бере участь у шести короткострокових поїздках тривалістю від кількох тижнів до кількох місяців. Найбільші місіонерські проекти за ці роки: «Єгипет-Уганда – подаруй різдвяну радість дітям!», «Різдвяна курка», «Подарунок сміттяреві» тощо.

Понад п’ятнадцять років тому розпочалася активна праця серед заробітчан у Західній Європі. Ми працюємо над тим, аби українська діаспора не була відірвана від повноцінного духовного життя і могла формуватися в церкви та мати між собою тісні взаємини.

Упродовж року для заохочення до місіонерського служіння комітет зовнішньої місії провів у церквах двадцять конференцій «Жива історія».

Комітет взяв безпосередню участь у підготовці Другого місіонерського форуму, який проходив в Києві 26–27 серпня 2016 року. Форум зібрав близько двох тисяч учасників.

Основні завдання комітету:

  • Координація зовнішньої місіонерської роботи.
  • Організація та залучення церков до молитовного руху за місію.
  • Підбір, підготовка та фінансове забезпечення команд для Місіонерської праці за кордоном.
  • Інформування церков та віруючих про зовнішню місію та мотивація до участі (листи, сайт, ЗМІ).
  • Проведення місіонерських семінарів, конференцій, форумів.
  • Організація євангелізаційної роботи з іноземними студентами та нацменшинами в Україні.
  • Основні типи місії:
  • короткострокові місіонерські поїздки;
  • середньострокові місіонерські проекти;
  • довгострокова місія.

Сьогодні підготовка місіонерів здійснюється у таких навчальних закладах: Одеська богословська семінарія, Київська богословська семінарія, Українська баптистська теологічна семінарія у Львові та Центр підготовки місіонерів при Кременчуцькій богословській семінарії.

Тип:
Комітети ВСЦ ЄХБ
Ключові слова:

Контактні особи

Сорокун Віталій Миколайович (+)

МЕНЮ

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ

Є ЗАПИТАННЯ?

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ

Logo2

© 2021 For Church