558
http://forchurch.info/components/com_jbusinessdirectory/assets/no_image.jpg

Комітет Освіти ВСЦ ЄХБ

Бізнес-інформація

Керівник комітету: Гренок Андрій Петрович, Іван Кундеренко
контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У братстві є можливість здобувати вищу духовну освіту у семи вишах, які  підпорядковані Союзу: в Одеській богословській семінарії, Київській богословській семінарії, Українській баптистській теологічній семінарії, Кременчуцькій євангельській семінарії, Запорізькій біблійній семінарії, Ірпінській біблійній семінарії, Таврійському християнському інституті.

Щороку із цих вишів випускається в середньому 440 студентів. Загалом за п’ять навчальних років випущено 2 686 студентів:

У 2014 році – 341 студент, у 2015 році – 398 студентів, у 2016 році – 476 студентів, у 2017 році – 355 студентів, у 2018 році – 530 студентів, у 2019 році – 586 студентів.

Також підготовку служителів проводять біблійні інститути і регіональні коледжі, підпорядковані обласним об’єднанням. Як і у вищих школах, така ж статистика в середньому і в біблійних коледжах – 400 випускників у рік.

У Союзі діє низка різноманітних навчальних програм, що охоплюють широке коло віруючих: біблійні інститути за програмою ВЕЕ (тривала біблійна освіта), програми «Школи без стін», індуктивного методу вивчення Біблії, а також місіонерські, жіночі, дитячі, молодіжні тощо.

Тип:
Комітети ВСЦ ЄХБ

Контактні особи

Гренок Андрій Петрович (+)
Іван Кундеренко (+)

МЕНЮ

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ

Є ЗАПИТАННЯ?

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ

Logo2

© 2022 For Church