ПРО НАС

Команда «Ресурси для Церкви» – це посвячені служителі, фахівці та волонтери, які об’єднались, аби цей ресурс став духовно-збагачувальним джерелом інформації для церков та усіх, хто бажає зростати у служінні та пізнанні Господа Ісуса Христа.

Це проект, який об’єднав навколо себе людей різноманітних напрямів діяльності: пастори та капелани, викладачі та волонтери, юристи та дизайнери.

Надсилайте нам свої ідеї, матеріали на скриньку info@forchurch.info, ресурси задля спільної праці на великому інформаційному просторі.

Мета сайту:


Безкоштовні ресурси

від Комітетів ВСЦ ЄХБ


Профільні ресурси

доступні по напрямкам


Сайти для церков,

які їх ще не створили

antoniuk

«Ми щиро вдячні Богові за можливість ділитися ресурсами для різноманітних напрямів служіння вашої церкви. Віримо, що цей сайт стане для вас благословенням у пошуку якісних матеріалів для збудування і утвердження Церкви Христа!»

Валерій Антонюк
Голова ВСЦ ЄХБ 

  furta

«Одним із проявів Божої любові до людей – безкоштовні ресурси, які Він щедро дає кожному з нас упродовж всього життя. Мета цього сайту – акумулювати багаторічний досвід християнського служіння, щоб допомогти і спорядити сучасне покоління служителів актуальними ресурсами, що відповідають вимогам сьогодення»

Василь Фурта
Заступник голови ВСЦ ЄХБ. Відповідальний за Ресурсний сайт 

МЕНЮ

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ

Є ЗАПИТАННЯ?

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ

Logo2

© 2020 For Church