Капеланське служіння

Керівник комітету: Хіміч Василь Миколайович 
контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Братство значну увагу приділяє праці серед військовослужбовців. І хоча офіційно сам комітет військового капеланства було створено влітку 2018-го, служіння капеланів розпочалося у 2014 році.

Капеланами ВСЦ ЄХБ здійснено понад 300 ротацій терміном від 15 днів і більше в зону проведення АТО, яка тривала чотири роки. Після того, як керівництво над діями силовиків було покладене на Збройні сили України (замість Служби безпеки України), капелани продовжують їздити до військовослужбовців у зону проведення ООС – Операції об’єднаних сил.

Ще від початку цього служіння п’ятеро капеланів від баптистського братства перебували з захисниками Донецького аеропорту. У вищезгаданих трьохстах ротаціях взяли участь 50 братів, переважно це пастори і диякони.

За сумлінне служіння військовослужбовцям тридцятьох капеланів Союзу заохочено відзнакою Президента України та відомчими відзнаками Міністерства оборони і Генштабу. Капелана Андрія Виноградського нагороджено посмертно.

Організована систематична робота з військовими вдовами, сім’ями загиблих і ветеранами АТО/ООС у Київській, Житомирській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській, Рівненській, Хмельницькій та Дніпропетровській областях.

Для родин загиблих і ветеранів АТО/ООС проходять виїзні табори. У цьому контексті уже проведено низку дитячих денних таборів.

Поруч із цим, починаючи з 2014 року, у військових шпиталях кількох областей проходять цілеспрямовані зустрічі з пораненими військовослужбовцями.

Здійснено значну кількість гуманітарних волонтерських поїздок, які включають в себе місіонерську складову.

 

РЕСУРСИ КОМІТЕТУ:

 

Є ЗАПИТАННЯ?

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ

Logo2

© 2020 For Church