ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

На цій сторінці описані умови, які регулюють використання матеріалів проекту «Ресурси для церкви», які доступні в мобільних додатках та, додатках для інтеграції з соціальними мережами, а також ті, що  публікуються на сайті https://forchurch.info

1. Загальні умови

1.1. Якщо ви вирішили користуватися сайтом та додатками сайту, включаючи  RSS, API, програмним забезпеченням та іншими файлами, ви даєте згоду на дотримання всіх умов, викладених у цих правилах користування сайтом. Ці правила є юридично обов’язковою угодою між користувачем і організацією, предметом якої є надання користувачеві послуг з використання Сайту і його сервісів.

1.2. Ми можемо у будь-який час змінювати умови, викладені в цих правилах, і такі зміни набирають чинності негайно після їх оприлюднення на Сайті.

1.3. Ви зобов’язані ознайомлюватися з цими правилами перед кожним користуванням сайтом. Якщо Ви продовжуєте користуватися сайтом після оприлюднення змінених Правил, це означає вашу згоду на дотримання правил з усіма його змінами.

2. Контент Сайту

2.1. Матеріали, опубліковані на сайті, призначені для вашого особистого некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на сайті, включаючи, але не обмежуючись: зображення, ілюстрації, аудіо-та відео кліпи захищені авторським правом і знаходяться у володінні або під контролем організації або сторони, яка є постачальником контенту. Ви повинні дотримуватися всіх додаткових повідомлень про авторські права, інформації або обмежень, що містяться на будь-якій сторінці.

2.2. Комерційні (фірмові) найменування, торговельні марки, тощо організації або третіх осіб, захищені авторськими правами. Ніщо, зазначене в цих правилах, не може тлумачитися як надання опосередковано, за замовчуванням  або іншим шляхом будь-якої ліцензії або права на використання  торговельної марки, патенту, прав на дизайн або авторських прав компанії або третіх осіб.

2.3. Ви можете завантажити або скопіювати вміст сайту, інші компоненти та елементи, що відображаються на сайті, тільки для особистого використання, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому. Копіювання чи зберігання будь-якого контенту для відмінних від особистого використання суворо забороняється без попередньої письмової згоди організації.

Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права»

3. Ліцензії та програмне забезпечення

3.1. Ви не маєте ніяких прав на пропрієтарне програмне забезпечення та супровідну документацію, або на будь-які поліпшення або зміни до них («програмне забезпечення»), якщо у вас не має доступу до сайту. Ви не можете субліцензувати, поступатися або передавати будь-які ліцензії, надані організацією, і будь-яка спроба такого субліцензування, привласнення або передачі вважається недійсною та протиправною. Ви можете зробити одну копію такого програмного забезпечення для архівних цілей. Ви не можете копіювати, поширювати, змінювати, переробляти, або створювати похідні роботи від програмного забезпечення.

4. Контент користувачів

4.1. Ви погоджуєтесь користуватися Сайтом виключно с законною метою та таким чином, щоб не порушувати права інших користувачів, не обмежувати та не перешкоджати доступу інших до Сайту та користуванню ним.

4.2 Ви надаєте організації, безстрокову, невиключну, по всьому світу, роялті-фрі, ліцензію на розміщені, надіслані, поширені вами матеріали, включаючи передачу організації або будь-якій третій стороні необмежене право на використання, копіювання, передання, публікацію, поширення, створення похідних робіт, змінення і адаптування індексу, кеша, тегів, кодування (включаючи без обмеження права на адаптацію до потокового завантаження, передачі, мобільного, цифрового сканування або інших технології) в будь-якій формі або засобах масової інформації, відомих зараз або в подальшому розроблених, в тому числі,  будь-які публікації, розміщені вами на сайті або на веб-сайті, який належить організації.

4.3 Ви несете повну відповідальність за зміст ваших публікацій. Ми  залишаємо за собою право видаляти, переміщати або редагувати публікації, які організація, за власним розсудом, вважає образливими, наклепницькими, непристойними або неприйнятними, які порушують авторські права і товарні знаки.

4.4 Ви даєте згоду на відображення і публікацію на сайті розробленого вами  матеріалу, а також в рекламних цілях за межами сайту.


МЕНЮ

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ

Є ЗАПИТАННЯ?

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ

Logo2

© 2022 For Church